Skoro Uniwersytet, to nie może zabraknąć Biblioteki!

Zapraszamy na Weekendowy Uniwersytet Parkowy ’24 – 8 września o godzinie 16:00 w Parku Miejskim przy ul. Dubiela na polanie przy fontannie.

Tematem przewodnim spotkania będzie „Rodzicielstwo w cyfrowym świecie – równowaga między technologią a zdrowym rozwojem dziecka”. W ramach wydarzenia wysłuchamy wykładów:

„Przebieg ciąży oraz pierwsze dni życia noworodka” – dr n. med. Patrycja Fiegler, ginekolożka.
„Ekrany a rozwój dziecka” – Klaudia Latak, psycholożka.
„Bliskość i zabawa: Jak książki wspierają rozwój dziecka” – Paweł Dobrzelecki, bibliotekarz.

Dodatkowo przewidziano atrakcje, takie jak wymiana książek oraz spotkanie z Kicią Kocią, popularną bohaterką książek dla dzieci.

Wydarzenie jest częścią projektu „Na zdrowie… czytaj!” realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabrzu.

Wydarzenie nie jest finansowane ze środków miejskich.

Zapraszamy do udziału!